Bóg błogosławi!

Wielki Post dopiero się rozpoczął, a my już mieliśmy pierwszą okazję do ewangelizacji podczas rekolekcji szkolnych. W dniach 11-12 lutego gościliśmy w Miłosławiu, w tamtejszej podstawówce i gimnazjum.

Po raz pierwszy w historii naszej wspólnoty głosiliśmy do uczniów klas 1-3. Było to dla nas duże wyzwanie, ale jak się okazało, nie trzeba się było bać. Duch Święty przychodził z pomocą, dzieciaki uważnie włączały się w przygotowany przez nas program, a wśród nas znalazły się osoby z prawdziwym talentem do „ewangelizacji wczesnoszkolnej” 😉 Zresztą nie tylko najmłodsi, ale wszyscy uczniowie okazali się dobrymi słuchaczami i aktywnymi uczestnikami.

W czwartkowy wieczór, dzięki otwartości miejscowego księdza proboszcza, zorganizowaliśmy uwielbienie połączone z modlitwą o uzdrowienie, na które zaprosiliśmy wszystkich parafian. Wysiłki Kamila i Kuby, którzy całą środę rozdawali ulotki zapraszające mieszkańców na to wydarzenie, dały efekt który przerósł nasze oczekiwania. Do kościoła przyszło kilkaset osób, wypełniając szczelnie świątynię pw. św. Jakuba Apostoła. Pomimo zimna i dnia w środku tygodnia, wiele osób wielbiło Boga przez ponad 3 godziny.
Wyjeżdżając dziś z Miłosławia, dotarły do nas już pierwsze świadectwa o uzdrowieniach, jakich dokonywał Bóg tego wieczora.

Chwała Panu za ten czas. Czas ewangelizacji i cudów!

Recommended Posts