ULICA

Czy o Bogu można mówić tylko w kościele? Jesteśmy przekonani o tym, że radosna nowina o Jezusie Chrystusie powinna dotrzeć do każdego!

Lednica

Drugą – obok ewangelizacji ulicznej – istotną przestrzenią głoszenia Ewangelii dla naszej wspólnoty jest coroczne czerwcowe spotkanie młodzieży na Polach Lednickich.

REKOLEKCJE

Odpowiadając na potrzeby duszpasterskie, podejmujemy również głoszenie kerygmatycznych rekolekcji szkolnych. Pragniemy kreatywnie głosić prosty przekaz o Chrystusie ukrzyżowanym i zmartwychwstałym.

ŚWIADECTWO ŻYCIA

Najważniejsza (i najtrudniejsza) forma głoszenia Ewangelii. Tutaj bardziej niż słowa liczą się czyny, i to te najdrobniejsze - te w codzienności.

Drużyna Jezusa

„W dobrych zawodach wystąpiłem” – zainspirowani słowami św. Pawła, członkowie Wspólnoty św. Jacka postanowili nie zmarnować szansy głoszenia poprzez sport. Inicjatywa kilku „Jacków” stała się z czasem akcją międzywspólnotową.

KSIĄŻKA

Owoc naszych doświadczeń w głoszeniu Ewangelii na ulicy. Pomyślana trochę jako przewodnik dla tych, którzy jeszcze nie są zaangażowani w nową ewangelizację i trochę jako uporządkowanie wiedzy o pierwszym głoszeniu dla tych, którzy działają już we wspólnotach ewangelizacyjnych.