Osobiste powołanie do ewangelizacji

W ubiegły wtorek, 22 listopada, spotkaliśmy się jak zawsze na Eucharystii o 19 w kościele u dominikanów. Po niej przenieśliśmy się do Dużej Sali, w której stał już nasz nowy pulpit, za którym za chwilę miał znaleźć się Adrian aby powiedzieć dla nas konferencje. Ale zanim Adrian to zrobił, przywitaliśmy się z Panem Bogiem krótkim śpiewem.

Adrian opowiedział nam o tym, jak widzi osobiste powołanie do ewangelizacji każdego z nas ale nie sposób ukryć, że mówiąc o tym bazował zwłaszcza na własnym doświadczeniu. Po konferencji uwielbialiśmy Boga, który przychodzi i który pragnie nas uzdrawiać z wszelkich trosk a przede wszystkim pragnie aby podzielić się wiarą w Niego z drugim człowiekiem.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się także o czymś jeszcze- Paweł i Klaudia ogłosili nam, że są narzeczonymi ? Wobec tego oczekujemy już rychłego zaproszenia na ich ślub, gdzie będziemy cieszyć się razem z nimi składaną przysięgą małżeńską! Nie zabrakło integracji w Niebieskiej. ?

 

a jeszcze dzis wieczorem pod tym adresem znajdziecie konferencje Adriana! :) > https://www.dropbox.com/sh/brruqekfem8y1hc/AACoUUam9TJDDNAubSbg5y0Pa?dl=0

Recent Posts