Jackowe spotkanie świąteczne

Autor:
W Życie wspólnoty

6 stycznia 2018 (!) roku o 10, zebraliśmy się w Dużej Sali. Po co? Bo zawsze staramy się razem przeżywać ważne dla nas święta- na przykład takie jak bardzo ważne Boże Narodzenie, które świętowaliśmy  w swoich domach nieodległy czas temu. Połamaliśmy się opłatkiem, pośpiewaliśmy kolędy i pobiesiadowaliśmy przy stole na którym było wszystko to, co każdy z nas przygotował. Na słodko i na słowo. Było nas całkiem sporo i odliczyły się prawie wszystkie Jackowe dzieci :)

A po wspólnym czasie spędzonym razem, niektórzy z nas mieli jeszcze inne plany, do których zachęcali innych. Dziewczyny, bo tym razem same dziewczyny, wybrały się na lodowisko i do tego namawiały chyba każdego zanim wyjechały, przywołując na przykład argument, że w Nowym Roku trzeba zrobić coś szalonego. ..

Cóż, to prawda, że przed nami Nowym Rok a w raz z nim dużo planów, postanowień i na pewno zmian, bo chcemy się zmieniać na lepsze, a jednocześnie pamiętać o tym co najważniejsze- o relacji z Bogiem i o tym, że chcemy nadal głosić Go światu! A i w tym odrobina szaleństwa nie zaszkodzi :)

Dobrego w Nowym Roku!

Bądźmy na Niego i na siebie nawzajem uważni w tym 2018… Pobłogosław nam Boże i nowo narodzony Jezu!

 

 

Recent Posts