Pierwsze spotkanie wtorkowe w Nowym Roku

Po przerwie świąteczno-noworocznej wracamy pomału do normalnego trybu funkcjonowania. Jak zawsze zaczęliśmy od Eucharystii w kościele oo. Dominikanów. A zaraz po niej przeszliśmy do Dużej Sali na dalszą cześć spotkania.

Powroty po dłuższej przerwie nie zawsze bywają łatwe, więc troszkę musieliśmy poszukać wszystkich kabli, mikrofonów i reszty sprzętu, ale na szczęściu udało się wszystko ogarnąć i mogliśmy spokojnie zanurzyć się w modlitwę uwielbienia, którą prowadziła Klaudia. Dobrze było znowu we wspólnotowym gronie stanąć w obecności naszego Boga i pozwolić się ogarnąć Jego chwale.

Po części modlitewnej przyszedł czas na obfity set ogłoszeniowy od naszego Lidera, Jakuba. Przed nami intensywny miesiąc, a Wielki Post i wyjazdy rekolekcyjne już za pasem, więc było o czym słuchać.

Po ogłoszeniach i wspólnej modlitwie za tych spośród nas, którzy w piątek wyjdą głosić Ewangelię na ulice Poznania, mieliśmy jeszcze całkiem sporo czasu na rozmowy przy herbacie i ciastkach. Trochę się nie widzieliśmy, więc dobrze było pogadać na spokojnie ?

Recommended Posts