Formacji kobiecej ciąg dalszy

W ubiegłą sobotę, 19 marca,  w naszej ulubionej sali niebieskiej zebrały się tym razem prawie same kobiety.  To mogło oznaczać tylko jedno – czekało nas kolejne spotkanie formacji kobiet. Oprócz naszych wspólnotowych dziewczyn, były obecne także osoby spoza naszej Wspólnoty, co ogromnie nas cieszy. Skoro już zostaje zorganizowane spotkanie by posłuchać ale i porozmawiać o rzeczach ważnych, to obecność innych jest mile widziana.

Jak powyżej napisane obecne były prawie same kobiety ponieważ na początku był z nami Kuba, który podzielił się swoją refleksją dotyczącą kobiecości.  Gościliśmy także małżeństwo, Panią Zuzię i Macieja Piesyk, którzy są nauczycielami  rozpoznawania metod płodności. Zabrali ze sobą jedną ze swoich córek – Zosię.
Najpierw  wyczerpująco opowiedzieli nam o naturalnym planowaniu rodziny, a potem podzielili się  swoim osobistym świadectwem w tym kontekście. Spotkanie wyposażyło nas w wiedzę, która jest cenna,  tym bardziej kiedy zostaje przekazana przez ludzi, którzy budują na niej swoją relację.

Nie możemy doczekać się już kolejnego spotkania!

Recent Posts