Bóg jest bardzo hojny! Ostatni dzień w Brzeźnie i Siedlcu

Autor:
W Rekolekcje

Za nami już ostatni dzień głoszenia w Brzeźnie i Siedlcu. Rozpoczęliśmy go w gimnazjum, gdzie – po krótkim podsumowaniu – przyszedł czas na dzielenie się świadectwami z tego czasu.

Hej! Chciałem się podzielić tym czym były dla mnie tegoroczne rekolekcje. Na pewno muszę przyznać ,że były to najlepsze rekolekcje, które wiele zmieniły w moim życiu. Wcześniej wiara była dla mnie tylko czymś w postaci nudnej mszy i przymusem, a teraz? Teraz zrozumiałem, że w Bogu tkwi moja siła. Zrozumiałem, że Pan chce dla mnie jak najlepiej mimo mojej niedoskonałości, błędów i grzechów. Podczas modlitwy wstawienniczej poczułem jak wszystkie moje lęki odchodzą, a ich miejsce wypełnia Bóg. Zmieniło się moje postrzeganie świata. Uwierzyłem, że w chwilach słabości On mi pomoże i mogę mu zaufać. Dotarło do mnie również jak ważne jest szanowanie innych bo przecież wszyscy jesteśmy równi i nas wszystkich Ojciec kocha równie mocno. Teraz chcę się dzielić moim szczęściem z Jezusem i Tatą. Dziękuję całej Wspólnocie św. Jacka ! Chwała Panu + !
/Jurek

Dzięki Ci, Tato, za to, że każdego z nas dotykasz w zupełnie inny sposób! Najpiękniejszym zwieńczeniem tych rekolekcji była wspólna Eucharystia odprawiona przez naszego duszpasterza – ojca Andrzeja.

Po wspólnym obiedzie mogliśmy posługiwać modlitwą wśród parafian, aby w końcu wieczorem zebrać się razem w kościele na Mszy oraz uwielbieniu, podczas którego szczególnie prosiliśmy o zesłanie Ducha Świętego i chrzest w Nim. Ojciec nie przestaje nas zaskakiwać Swoją hojnością!

O tym jak Duch poruszał serca możecie przeczytać w księdze świadectw. Chwała Najwyższemu!

Recent Posts