Kwietniowy wolny wtorek

Autor:
W Modlitwa

Kolejny tydzień, kolejne spotkanie!
Aby dobrze rozpocząć ten wieczór zgromadziliśmy się u Dominikanów na wspólnej Eucharystii o 19. Po niej przeszliśmy do dużej sali DA, aby dać się ponieść w modlitwie Duchowi Świętemu podczas naszego wolnego wtorku.

Na początku uwielbialiśmy naszego Ojca za to, że zawsze jest przy nas. W końcu błogosławiony (czyli szczęśliwy) jest ten, kto cieszy się i kroczy w blasku Jego obecności! W czasie wielbienia szczególnie rozważaliśmy piękno Królestwa, które dla nas przygotował w Swojej hojności. Przyszedł również czas na bardziej indywidualną modlitwę, w której każdy z nas po prostu trwał w Bożej obecności i zachwycał się nią na swój sposób.

Podczas tego wolnego wtorku Bóg bardzo konkretnie przychodził do naszej Wspólnoty w Słowie i rozeznaniu naszego ewangelizacyjnego powołania.

 

A już w najbliższy piątek, pamiętając o słowach „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”, udamy się na ewangelizację na terenie parafii pw. Wszystkich Świętych w Poznaniu!
Oddajemy Ci, Panie, to dzieło!

Natomiast tych z Was, którzy chcieliby włączyć się w dzieło ewangelizacji podczas Spotkania Młodych na Lednicy, odsyłamy do formularza rejestracyjnego :)

Recent Posts