Polednicki wtorek

Zdążyliśmy już trochę odpocząć po powrocie z Pól Lednickich – na pewno na tyle, by, jak co wtorek, spotkać się na wspólnej Eucharystii u dominikanów, a potem na modlitwie w Kaplicy u Pana Boga za piecem.

Podczas wspólnego uwielbienia oddawaliśmy chwałę naszemu Bogu w tym wszystkim, czego dokonywał podczas rekolekcji w Pobiedziskach i na Polach Lednickich – bo to wszystko wyłącznie dzięki Jego łasce się działo. Wiemy, że sami z siebie nic nie możemy uczynić i dziękujemy mu nieustannie za to, że powołuje nas do dzieła głoszenia Ewangelii i daje też radość z tego, że możemy do tego zapalać innych.

Ciężko opowiedzieć o wszystkim, czego my sami doświadczyliśmy podczas rekolekcji i ewangelizacji, a tym bardziej o wszystkich owocach głoszenia Słowa i modlitwy, jakie Bóg dał nam oglądać w sobotę. Podczas wtorkowego spotkania świadectwami podzieli się Ania, Klaudia, Mariusz, Walery, Paweł, Szymon, Kuba, Adrian i Kamil. Tych, którzy nie mieli okazji posłuchać „na żywo” zapraszamy do odsłuchania nagrań, które są pod poniższym linkiem: https://drive.google.com/folderview?id=0B9s6fS3mv6zKQUxHTGhPQXZNMzg&usp=sharing .

A kolejne świadectwa ciągle spływają na maila Ewangelizatorów Lednicy, więc na pewno będziemy jeszcze nie raz wracać do tego czasu na Lednicy!

Recommended Posts