Inauguracja sezonu

Po trzech miesiącach spotkań wakacyjnych, gdy razem uczestniczyliśmy w Eucharystii, wielbiliśmy Boga i słuchaliśmy Jego Słowa oraz rozważaliśmy je, by potem dzielić się owocami tego rozmyślania, na spotkaniu 6 października zainaugurowaliśmy kolejny rok duszpasterski w naszej Wspólnocie. Po wspólnej Eucharystii i pełnym mocy uwielbieniu naszego Boga, Kamil przedstawił najważniejsze kwestie dotyczące funkcjonowania Wspólnoty w najbliższym roku – naszych priorytetów w przestrzeniach formacji, budowania wspólnoty i ewangelizacji oraz tego, w jaki sposób będziemy starali się je realizować. Szczegółów możecie wysłuchać w nagraniu.

Na koniec spotkania kilka słów chciał do nas powiedzieć Janek, który był z naszą Wspólnotą związany od początków jej istnienia – podzielił się z nami świadectwem swojego wzrastania dzięki byciu we Wspólnocie, a także przekazał, że rozeznał, iż Bóg zaprasza go do posługi w jego parafii na Wzgórzu Wojciecha, co wiąże się z opuszczeniem Wspólnoty. Po ludzku jest to dla nas smutny moment, ale przecież wszyscy gramy w jednej drużynie, więc ufamy w owocność jego zaangażowania „U Wojciecha” i na pewno będziemy pamiętać o sobie nawzajem w modlitwie.

Cieszymy się także ogromnie ze wszystkich osób, które przyszły do nas po raz pierwszy w miniony wtorek – mamy nadzieję, że nasza Wspólnota stanie się dla nich miejscem odkrywania Boga i wzrastania w Jego Miłości, by mogli iść i dzielić się tym z innymi!

Recent Posts