Formacja pogłębiona

W minioną sobotę spotkaliśmy się na pierwszym w tym roku duszpasterskim spotkaniu formacji pogłębionej dla członków naszej Wspólnoty. Od tego roku spotkania te będziemy odbywać
w soboty – w ten sposób chcemy ułatwić uczestniczenie w nich członkom naszej Wspólnoty, którzy żyją w małżeństwie, wychowują dzieci i pracują zawodowo.

Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią, którą odprawił dla nas o. Andrzej oraz trwaniem w radosnym uwielbieniu naszego Boga. Potem przenieśliśmy się do Dużej Sali, żeby
wysłuchać konferencji o. Andrzeja poświęconej muzyce liturgicznej i muzyce uwielbienia – ich pochodzenia, rozwoju i miejscu we współczesnym Kościele.

Na zakończenie zasiedliśmy do  wspólnego stołu, by podzielić się swoimi doświadczeniami ostatnich tygodni i cieszyć się swoją obecnością i możliwością spędzenia spokojnie trochę czasu w gronie Wspólnoty.
W listopadzie nie będzie spotkania w takiej formie – zamiast tego wyjeżdżamy na rekolekcje poświęcone Duchowi Świętemu i charyzmatom, które będziemy wspólnie przeżywać w Pobiedziskach. Już dziś zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty oraz naszych sympatyków do przeżycia tego czasu razem! Zgłosić można się u Kamila.

Recommended Posts