Mroźna POMPA

Od listopada w każdy trzeci wtorek miesiąca zapraszamy poznańskie wspólnoty do ewangelizacji z pompą. I choć w ostatni wtorek temperatura była taka, że pompowana woda zamarzałaby w locie, to kolejny już raz kilkadziesiąt osób wyszło na ulice Poznania, by dzielić się radością płynącą ze spotkania z Bogiem.

Po wspólnie przeżytej Eucharystii i pełnym radości i mocy uwielbieniu poszliśmy pod Starego Marycha, by głosić Dobrą Nowinę. Temperatura zniechęcała, ale mieliśmy ze sobą, oprócz tego, co najważniejsze, czyli ognia Ducha Świętego, koksownik zaprojektowany i wykonany przez Michała. I był to strzał w dziesiątkę, gdyż wokół niego gromadziło się sporo osób, które w cieple dużo chętniej słuchały głoszenia i świadectw. Aż szkoda było kończyć POMPĘ i wracać do klasztoru.

Cieszymy się, że kolejny raz wiele osób spoza naszej Wspólnoty odpowiedziało na nasze zaproszenie i mogliśmy razem z nimi ewangelizować. Pamiętamy w modlitwie o tych, których spotkaliśmy i wierzymy, że oprócz tego, że mogli trochę ogrzać ręce, to przede wszystkim zasiane w nich Słowo rozgrzeje ich serca.

Recent Posts