Głoszenie w Sierakowie – vol. I

Jak w każdy piątek, tak i w ten razem zebraliśmy się na wspólne głoszenie Ewangelii. Ale tym razem nie ruszyliśmy na ulice i place Poznania, ale w kierunku Sierakowa, gdzie przez najbliższe cztery miesiące (na zaproszenie ks. Łukasza – tamtejszego wikariusza) będziemy prowadzić comiesięczne spotkania dla kandydatów do bierzmowania. W ich trakcie chcemy tamtejszej młodzieży pokazać, co już otrzymali wcześniej w swoim życiu. Aby odkrywając to, mogli pełniej przyjąć te dary, które Bóg chce im dać w sakramencie bierzmowania.

Dlatego podczas pierwszego spotkania staraliśmy się ukazać im Boga jako kochającego ich Ojca – wychodząc od przypowieści o Miłosiernym Ojcu, dzieląc się osobistym doświadczeniem odkrywania takiej dziecięcej relacji z Bogiem oraz zapraszając ich do tego, by z odwagą marzyli o doskonałej i pełnej miłości relacji z Bogiem.

Dziękujemy Bogu za możliwość świadczenia o Jego miłości. Wierzymy, że On będzie dawał wzrost temu Słowu, które mogliśmy siać i będziemy siać podczas kolejnych spotkań. Już nad nimi myślimy i je omadlamy.

Recent Posts