Jezu, odpocznij w moim sercu!

Kolejny jackowy wtorek za nami!

Jak zawsze spotkaliśmy się na wspólnej Eucharystii u oo. Dominikanów o godzinie 19:00, aby razem dziękować Bogu za Jego błogosławieństwa dla naszej wspólnoty. A tych było całkiem sporo w ostatnim czasie :)

Przez ostatnie 2,5 tygodnia intensywnie działaliśmy, tworzyliśmy, głosiliśmy – prowadziliśmy czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha w Siedlcu, angażowaliśmy się w ewangelizację podczas misji Talitha Kum, a także (kolejny rok z rzędu!) głosiliśmy Dobrą Nowinę podczas Spotkania Młodych na Polach Lednickich.

Po wtorkowej Mszy zebraliśmy się w dużej sali DA, aby uwielbiać Go za wszystko, czego pozwalał nam doświadczyć. Była to dla nas długo wyczekiwana chwila wytchnienia – odpoczywaliśmy w Jego sercu, a On w naszych.
Po uwielbieniu przenieśliśmy się do salki, aby nie tylko integrować się, ale przede wszystkim… dzielić się!

Dzielić się tym, jak doświadczaliśmy Jego obecności w ostatnim czasie, szczególnie podczas rekolekcji dla Ewangelizatorów Lednicy oraz samego głoszenia na Polach. Każdego z nas chyba najbardziej urzekła wspólnota i jedność, jaką Ojciec zbudował między nami podczas tego dzieła.

Wytchnęliśmy, podzieliliśmy się, a teraz – działamy dalej 😉 Przed nami podsumowanie naszego roku formacyjnego, wybory odpowiedzialnych, a także niezmiennie trochę okazji do głoszenia i wielbienia, więc wciąż polecamy się Waszej modlitwie!

 

Chwała Temu, który JEST!

Recent Posts